V LALA Slovak Music Export sa budeme snažiť o nasledovnú podporu:

VZDELÁVANIE
Organizujeme sériu workshopov pre hudobníkov na témy ako marketing, hudobná produkcia, autorské práva a ďalšie. Väčšinou prebiehajú v Bratislave v priestore Satori Stage na Mickiewiczowej ulici, ale budeme sa snažiť organizovať vzdelávacie aktivity aj v ďalších mestách. Sledujete náš Facebook a web, aby vám nič neuniklo.

SPÁJANIE SCÉNY
Snažíme sa o lepšiu spoluprácu a prepojenie na slovenskej hudobnej scéne. Jeden z prvých krokov sú pravidelné stretnutia hudobníkov, manažérov, vydavateľov a ďalších hudobných organizácií. Stretnutia sú každý prvý pondelok v mesiaci pod názvom LALA Music Mondays. Tieto meetingy sú úplne neformálne a zatiaľ prebiehajú v Bratislave, ale opäť dúfame, že čoskoro pôjdeme aj mimo hlavné mesto. Ide nám o to, aby sme sa zoznámili, povedali si, čo má kto nové a v ideálnom prípade si pomohli, alebo našli nejaký priestor na spoluprácu.

KONTAKTY
Radi sa podelíme o svoje kontakty, či už domáce alebo zahraničné. Ani náhodou netvrdíme, že vieme všetko, ale minimálne si trúfame nájsť niekoho, kto by mohol vedieť a poznať to, čo hľadáte. Chceme, aby slovenskí hudobníci a ich manažéri viac cestovali do zahraničia. Preto uzatvárame spolupráce s festivalmi ako MENT Ljubljana, Budapest Showcase Hub či Tallinn Music Week.