VZDELÁVANIE

Organizujeme sériu stretnutí a workshopov/webinárov pre hudobníkov a hudobných profesionálov na užitočné témy ako marketing, hudobná produkcia, autorské práva a ďalšie. Väčšinou prebiehajú v Bratislave, no rôzne vzdelávacie aktivity uskutočňujeme aj v ďalších mestách. Sledujete náš Facebook a web, aby vám nič neuniklo.  

SPÁJANIE SCÉNY

Snažíme sa o lepšiu spoluprácu a prepojenie na slovenskej hudobnej scéne. Jeden z prvých krokov sú pravidelné stretnutia hudobníkov, manažérov, vydavateľov a ďalších hudobných organizácií. Tieto meetingy sú úplne neformálne a zatiaľ prebiehajú v Bratislave, ale opäť dúfame, že čoskoro pôjdeme aj mimo hlavné mesto. Ide nám o to, aby sme sa zoznámili, povedali si, čo má kto nové a v ideálnom prípade si pomohli, alebo našli nejaký priestor na spoluprácu.  

KONTAKTY

Radi sa podelíme o svoje kontakty, či už domáce alebo zahraničné. Ani náhodou netvrdíme, že vieme všetko, ale minimálne si trúfame nájsť niekoho, kto by mohol vedieť a poznať to, čo hľadáte. Chceme, aby slovenskí hudobníci a ich manažéri viac cestovali do zahraničia. Preto uzatvárame spolupráce s festivalmi ako MENT Ljubljana, Budapest Showcase Hub či Tallinn Music Week.